RETRO RÁDIÓ

Holtan találták a Kis-Fátrában eltűnt túrázót!

Holtan találták a Kis-Fátrában eltűnt túrázót!
Brenner Balázs
Szerző
Brenner Balázs
Létrehozva2016. 08. 22. 18:15

A 36 éves férfi az egyik turistaházat elhagyva veszett el februárban, de már csak a holttestét találták meg.

A zsolnai Pavol P. ezidáig ismeretlen okból hagyta el még fél évvel ezelőtt a Chata pod Suchym turistaházat, majd eltűnt a Kis-Fátrában. Hegyi mentők találták meg a holttestét mintegy három kilométerre onnan, a turistaútvonalakon kívül. Nála voltak az iratai is, ami megkönnyítette az azonosítását - írja a parameter.sk szlovák oldal.

Eltűnése után 30 mentő, önkéntesek és 13 speciálisan kiképzett kutya segítségével keresték a férfit, de eredménytelenül.

A most megtalált holttesteét boncolás alá vetik, hogy kiderüljön, mi okozta a halálát

- tájékoztatta a Hegyi Mentőszolgálat a portált.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.