RETRO RÁDIÓ

Robbanás egy francia kikötőben! Evakuálni kellett az utasokat

Robbanás egy francia kikötőben! Evakuálni kellett az utasokat
PK
Szerző
PK
Létrehozva2016. 07. 31. 14:55

77 utast és a személyzet tagjait kellett kimenekíteni Marseilles-ben.

Robbanás volt egy marseilles-i kompon, mindenkit evakuálni kellett. A rendőrség nagy erőkkel vonult a kikötőbe, azt feltételezték ugyanis, hogy az ISIS újabb támadásáról van szó. A hajón 77 utas és a személyzet tartózkodott.

Egy magas rangú rendőrtiszt azt mondta, nem értik, mi történhetett, mert a hajón nem látszik semmi nyom, nem szivárog.

A nizzai terrortámadás után óvatosabbak a franciák, a hatóságok azt mondták, a kompok különösen veszélyesek lehetnek, kedvelt célpontjai a terroristáknak - írta a Daily Mail.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.