5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Bombariadóba fulladt a szerelmi dráma!

Bombariadóba fulladt a szerelmi dráma!
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2016. 07. 30. 17:45

Ez nem volt valami okos ötlet... A nõ nem akarta, hogy férje otthagyja, ezért hatalmas bajba keverte magát...

A genfi repülőtér felrobbantásával fenyegetőzött egy asszony – adták hírül a svájci hatóságok. Közben az is kiderült, hogy a nő franciaországi otthonából telefonált a repülőtéri vámnak azzal, hogy valaki robbantani fog a repülőtéren - írja a News Neck.

A svájci rendőrség a fenyegető bejelentésre keresni kezdte a bombát, de végül nem talált pokolgépet.

A hatóságok később kiderítették, hogy a nő férje elutazását akarta megakadályozni a hívással. A szerelmi dráma részleteibe azonban nem avatta be a hatóságokat.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.