RETRO RÁDIÓ

Hoppá: 15 éves diákjával csalta férjét egy tanárnő

Hoppá: 15 éves diákjával csalta férjét egy tanárnő
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 01. 30. 18:40

A háromgyerekes édesanya nem volt tekintettel családjára. Férje azonban a történtek fényében is kitart mellette.

Egy iskolai sportnapon szemelte ki magának fiatalkorú diákját egy tanárnő, aki ezután követni és kémkedni kezdett utána. Snapchaten is megkereste a tanulót, majd félmeztelen fotóival és kacér üzeneteivel kezdte bombázni.

Végül a 35 éves Kandice Barber egy mezőre csábította a tinédzsert, ahol egy szénabála mögött nyakon csókolta és közösült vele.

A házas nő férje, Daniel Barber a történtek napvilágra kerülése után sem neheztelt a párosra. Sőt mikor a bíróságon öt év börtönbüntetésre ítélték feleségét, egy bátorító üzenettel és egy Supermanes pólóval vigasztalta:Teljes szívemből szeretlek, légy bátor.”

A háromgyerekes anyát ügyvédje azzal próbálta sikertelenül kimagyarázni szorult helyzetéből, hogy az ominózus napon túl elfoglalt volt ahhoz, hogy lefeküdjön a diákjával.

Az eset egyébként azután derült ki, hogy Barber erotikus fényképei elterjedtek az iskolában, végül pedig már az igazgatóig is eljutottak.

Egyébként a családanyát korábban már egyszer elítélték amiatt, hogy az említett diáknak félpucér képeket küldött. Többek között egy olyat, amin az ágyon fekszik szexjátékokkal körülvéve. Bár akkor még pénzbüntetéssel megúszta a 15 éves fiú megrontását.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.