
Marco Rossi lemondott róla, a válogatottról beszélt a Fradi bajnoka
Egy ember maradt ki a védelemből Marco Rossi keretében a szeptemberi meccsekhez képest. A Fradi játékosa, Szalai Gábor videón beszélt a nemzeti csapatról.
Nem került bele Marco Rossi válogatott keretébe Szalai Gábor. A Fradi bajnok labdarúgója szeptemberben még ott volt a csapatban, helyette azonban most Balogh Botond lett behívva. Pedig Szalai játszik az NB I-ben, igaz, a nemzetközi kupában, a Qarabag ellen itthon 3-1-re elveszített BL-selejtező óta nem kapott lehetőséget a zöld-fehéreknél.

Marco Rossi azzal indokolta a cserét, hogy az olasz Parmából Törökországba szerződő Balogh Botond újra játékba lendült, így most ő kaphatott esélyt az örmények és a portugálok ellen. Szalai eközben a Ferencváros videójában beszélt a jövőbeni terveiről, s a válogatott is szóba került.
A játékostól egy kérdezz-felelek videóban megkérdezték: hol látja magát öt év múlva?
Öt év múlva? Stabilan a válogatottban, s még több bajnoki címmel a Fradiban
– mondta a 25 esztendős védő.
Szalai Gábor egy meccset játszhatott
A Fradi védője egy alkalommal lépett pályára címeres mezben. Idén júniusban csereként állt be a svédek ellen 2-0-ra elveszített felkészülési találkozón.
Meddig jut a Fradi?
A második számú európai labdarúgó kupasorozatban ismét izgalmas csaták várják a szurkolókat: ki jut el a kieséses szakaszig, és kik küzdhetnek majd az isztambuli döntőben a trófeáért? A csoportkörben már most parázs mérkőzések, fordulatok és meglepetések borzolják a kedélyeket, és minden játéknap újabb sztorikat hoz. Vajon a nagy múltú klubok dominálnak, vagy érkezik egy igazi fekete ló, amely végigrobog a sorozaton? A TippmixPRO ezúttal is ott van a pályán: számtalan fogadási lehetőséggel teszi még izgalmasabbá az Európa-liga estéket.
Figyelem! A szerencsejáték függőséget okozhat. 18 éven aluliak számára nem ajánlott. Részletek itt!






