Nadrágszíjas plakátokkal fogadta Debrecen Magyar Pétert

POLITIK
Létrehozva: 2019.07.06.

Nagy volt a tét, óriásit küzdött a magyar válogatott

A magyar nõi válogatott Belgiummal játszott a nõi kosárlabda Európa-bajnokságon.

Habár a magyar válogatott jól kezdett, végül 72-56-ra kikapott Belgiumtól a női kosárlabda Európa-bajnokság szombati, alsóházi rájátszásában. Óriási volt a tét, a vereségünk azt jelenti, hogy nem sikerült kijutni az olimpiai selejtezőtornára.

A 2001 után ismét negyeddöntőbe jutott válogatott megnyerte első két meccsét Nisben, majd harmadik csoportmeccsén, a negyeddöntőben és az alsóházi rájátszásban is alulmaradt. Így összességében két győzelemmel és három vereséggel a 7-8. helyen zárta a 37. Eb-t.

Az Eb-ről az első hat helyezett - azaz az elődöntősök mellett az alsóházi rájátszás két győztese - vehet részt a jövő februárban sorra kerülő, 16 csapatos ötkarikás kvalifikációs tornán.

Szánalmas, röhejes, megalázó: Magyar Péter énekelni akarja tanítani az operaénekes Rost Andreát - videó

Nagyon kemény üzenetet küldött Harry rákbeteg apjának, III. Károly királynak

Marco Rossi nagy hírt jelentett be; Szalai Ádám ellen fordult Szoboszlai

Ezt sokan benézték: tévedés, hogy a románok jobban élnének, mint a magyarok – de akkor mi van a háttérben?

Olyan Aldi nyílik Magyarországon, amire nem volt még példa: te se hiszel majd a szemednek

Harmadszor is csökken az üzemanyagok ára, olajat talált a Mol – heti összefoglaló