RETRO RÁDIÓ

Végre magyar siker, továbbjutottak a kézis lányok

vav
Szerző
vav
Létrehozva2017. 12. 07. 17:12

A lengyelek bánták a már temetett magyar válogatott feltámadását.

A magyar női kézilabda-válogatott 31-28-ra legyőzte Lengyelország csapatát a németországi világbajnokság csoportkörének negyedik fordulójában. Kim Rasmussen szövetségi kapitány csapata ezzel biztosította helyét a nyolcaddöntőben.

Női világbajnokság végeredmény, Lengyelország-Magyarország

Közzétette: Magyar kézilabda-válogatott – 2017. december 7.

A magyar játékosok ezúttal elszántabban, tudatosabban kézilabdáztak, mint a vb-n korábban, és a hibák mellett olyan leleményes, extra megoldásaik is voltak, amelyek eddig hiányoztak tőlük.  A magyar siker nem forgott veszélyben.

Pénteken 18 órától Csehország csapatával szemben zárja a csoportkört a magyar együttes, aztán következik a nyolcaddöntő.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.