RETRO RÁDIÓ

Döbbenetes, százmilliókat keres a focistákkal leégő Storck

Döbbenetes, százmilliókat keres a focistákkal leégő Storck
sk
Szerző
sk
Létrehozva2017. 10. 16. 08:30

A német edzõ két munkát végez az MLSZ-nek. Utódja ennél kevesebbet kaphat majd.

Nem csak a kapitány sorsáról, súlyos milliókról is dönt a Magyar Labdarúgó-szövetség elnöksége kedden. A testület ekkor hallgatja meg a vb-selejtezőkön leégő fociválogatott szövetségi kapitányát, Bernd Storckot.
A szakember nem panaszkodhat fizetésére, kapitányi és sportigazgatói munkájával évente 1,7 millió eurót (kb. 520 millió forintot) keres.

A Blikk összeállításából kiderül, esetleges utódja mennyit kaphat majd,

A jóslások szerint László Csaba, vagy Szélesi Zoltán már évi 70 millió forinttal is beérné, a legutóbb a Honvéddal bajnok Marco Rossi 110 millióért jöhetne. A portugál Paulo Sousa, vagy a Németországban dolgozó Lőw Zsolt már 400 milliót is elkérne.

Akárhogy is, mindannyian olcsóbbak lennének Storcknál.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.