RETRO RÁDIÓ

Úszóbotrány, megszólaltak az érintett szülők

Úszóbotrány, megszólaltak az érintett szülők
szz
Szerző
szz
Létrehozva2017. 04. 05. 11:30

Közleményt írtak az MTK-ban úszó gyerekek szülei. Most kiderült, mit gondolnak az érintettek a meghurcolt szakemberrel kapcsolatban.

Megszólaltak az új úszóbotrány érintettjei, a szülők.

Mint ismert, a fullank.hu oldal azt állítja az MTK mesteréről, Tóth Ramonról, hogy önmagáról készített meztelen fotót küldött tanítványainak.  A válogatott mellett is dolgozó szakember állítja, a képet hat éve barátnőjének készítette, és csakis neki küldte el.

Az MTK-ban úszó gyerekek szüleinek közleményét változtatás nélkül olvashatjátok:

"A fullank.hu oldalon megjelent és azóta a magyar sajtót bejárt – Tóth Ramont ért – súlyos vádakkal kapcsolatban úgy érezzük, hogy nekünk, az állítólag érintetteknek is meg kell szólalnunk.
A cikkben megfogalmazott állítás, miszerint Ramon az ominózus fotóval gyerekeinket zaklatta, teljes mértékben valótlan.  
Soha, semmi olyan nem történt az edző és a gyerekek között, ami a legcsekélyebb mértékben utalt volna a felhozott vádra. Az edző kapcsolatát a tanítványaival és szülőkkel mi sem bizonyítja jobban, mint az, hogy hányan követték az egyesületváltást követően.
Ez nyilvánvalóan a Tóth Ramont lejárató hadjárat része, ami minden alapot és tényt nélkülöz.
Senki nem gondolhatja komolyan – aki, hozzánk hasonlóan szülő –, hogy ha ez megtörtént volna, akkor szótlanul tűrték volna az érintettek.
Mélységesen felháborít, és egyben elszomorít minket, hogy ez megtörténhetett, ráadásul ne feledkezzünk el a gyermekeinkről sem…!
A szülői közösségnek és a tanítványoknak továbbra is töretlen a bizalma Tóth Ramon irányában, edzőként és emberként is. Változatlanul vele tudjuk elképzelni a szakmai munkát."

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.