Létrehozva: 2017.04.09.

Hosszú Katinkának furcsa érzésben volt része

Olimpiai bajnokunk nem volt csalódott a meglepõ eredmények miatt.

Megszokhattuk, ha Hosszú Katinka elindul egy versenyen, akkor aranyérmek garmadáját várhatjuk tőle. Most azonban az a furcsa eset történt, hogy háromszoros olimpiai bajnokunk több ezüstöt gyűjtött, mint aranyat.

Katinka a stockholmi úszóverseny nyitónapján egy első mellett két második helyet ünnepelhetett. A szerencsére teljes biztonságban versenyző úszónk1500 méter gyorson 16:22.30 perces idővel nyert, 50 méter háton 28.54 másodperccel, míg 200 méter gyorson 1:57.01 perccel szorult a második helyre. Hosszú nem volt csalódott az eredmény miatt.

Kétszáz gyorson Verrasztó Evelyn negyedik lett. Hosszú egyébként 50 méter pillangón is elindult, ott azonban a nyolcadik helyen végzett.  A férfiaknál Bernek Péter 200 méter háton szerzett ezüstérmet, míg Verrasztó Dávid 200 méter mellen harmadik , 200 méter háton pedig az ötödik lett. Négyszáz méter gyorson Dudás Dániel is rajtkőre állt, a hetedik helyen végzett.

A Házasság első látásra szereplői hatalmas titkot árultak el a magánéletükről - videó