RETRO RÁDIÓ

Újabb kudarc érte a magyar aranylabdást

Újabb kudarc érte a magyar aranylabdást
mv
Szerző
mv
Létrehozva2017. 02. 19. 18:45

Nagy Ádám ismét vesztes csapat tagja volt, a Bologna hullámvölgybe került az olasz bajnokságban.

A Nagy Ádámmal felálló Bologna hazai pályán 1-0-ra kikapott az Internazionalétől az olasz bajnokságban. Amíg a friss magyar aranylabdás pályán volt, gól nélküli döntetlenre állt a meccs.

A magyar válogatott középpályását a 69. percben lecserélték, az Inter pedig 12 perccel később gólt szerzett, és megnyerte a mérkőzést. A Bologna sorrendben a negyedik kudarcát szenvedte el, öt bajnoki óta nyeretlen, legutóbb január 22-én, a Torino ellen tudott győzni. Nagy Ádám együttese a 15. helyen áll a bajnokságban.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.