Létrehozva: 2016.09.17.

Bravó, megvan ez első riói arany

Óriási eredmény, megszületett a várva-várt elsõ hely. A magyar küldöttség az érmek számát tekintve már jócskán túlszárnyalta az elõzetes célkitûzést.

A 43 fős magyar paralimpiai csapat az eredményei miatt minden elismerést megérdemel, és pénteken megszületett a várva várt aranyérem is. Tóth Tamás aranyérmet nyert a 100 méteres hátúszók versenyében.

Nem csak Tóth hajtott végre óriási bravúrt, Vereczkei Zsolt igazi sportlegendává vált! A paraúszó hetedszer indul a játékokon és most is érmet szerzett, ezúttal harmadik lett. Vereczkei eddig 3 arannyal és 4 bronzzal büszkélkedhet.

Ha az érmek számát tekintjük Magyarország nagyon jól áll, legalább 18 érmet csak 20 nemzet gyűjtött, ehhez a szűk körhöz tartoznak a magyar sportolók is.

Szeptember 18-án véget érnek a 15. Nyári Paralimpiai játékok. Ahogy a %RIPOST% korábban beszámolt róla, a magyar küldöttség előzetes célkitűzése a 10 érem volt, amely cél már most majdnem duplán teljesült. Jelenleg Magyarország az éremtáblázat 46. helyén áll 1 arannyal, 8 ezüsttel és 9 bronzzal.

A játékokból már csak egy versenynap van hátra, reméljük, ahol tovább bővülhet a magyar küldöttség éremkollekciója. Magyarország legeredményesebb paralimpiáját New Yorkban zárta, 1984-ben 29 éremből 13 volt arany.

Sokkoló látvány rémíti halálra a belépőket egy balatoni kísértetvillában

Alaposan megváltozott a helyzete, kitálalt Szoboszlai Dominikról a kapitány

Ezt a fűszert keverd a fasírtba és olyan finom lesz, mint még soha

Ezt mondta a merénylő Robert Ficónak, mielőtt meghíúzta a ravaszt + videó

Átveszik az irányítást az égiek, 3 csillagjegy élete fenekestül felfordul!

A tomboló németek megmondták a rendőreiknek, kikkel foglalkozzanak a „rettegett magyarok" helyett

Kőkemény teszt: csak a magas IQ-val rendelkezők képesek megoldani ezt