Létrehozva: 2016.08.10.

Cseh nem bírta a hajrát, Kenderesi meglepetést okozott!

Két magyar, Cseh László és Kenderesi Tamás is érdekelt volt a férfi 200 méteres pillangóúszás döntõjében a riói nyári olimpián.

Kenderesi Tamás a legjobb, Cseh László pedig a harmadik idővel került be a 200 méter pillangó döntőjébe, amelynek rossz volt az első rajtja, az úszókat leparancsolták a rajthelyről. Aztán elrajtoltak, ötven méternél Cseh vezetett, száznál Phelps megelőzte Lacit.

Kiélezett harcot vívtak, Cseh 150-nél leszorult a dobogóról, sőt, az utolsó hosszon visszaesett, és a hetedik helyen végzett. Kenderesi Tamás nagyot hajrázott, harmadik lett, vagyis bronzérmet szerzett.

A mindössze 19 éves pécsi versenyző új egyéni csúccsal, 1:53.62 perccel csapott célba, Cseh 1:56.24 perccel zárt. Michael Phelps nyerte a futamot.

Poloska Péter kalandjai - itt vannak a legjobb mémek Magyar Péterről!

Mitől fél ennyire? Milliós Rolex órát viselő testőröket bérelt fel Magyar Péter - képek

Nagy lagzira készül a Házasság első látásra párja!

Mentőhelikopter szállította kórházba a soproni cirkuszi balesetben súlyosan megsérült férfit