RETRO RÁDIÓ

Dárdai kárára vágódhat be Szalai az új edzőjénél

Dárdai kárára vágódhat be Szalai az új edzőjénél
vav
Szerző
vav
Létrehozva2016. 01. 13. 10:25

Eddig úgy tûnik, jól döntött a klubváltással németországi légiósunk. A Hannover trénere bízik benne.

Szalai Ádámnál az előrelépés megkérdőjelezhetetlen. Mégiscsak a sereghajtó Hoffenheimtől igazolt tavaszra, egyelőre kölcsönjátékosként az utolsó előtti, egy-egy ponttal és helyezéssel jobban álló Hannoverhez. De nem csak ezért: a Bild szerint az első hete alapján jó benyomást szerzett róla a csapat új edzője, Thomas Schaaf.

A góllövést nem felejti el az ember. Vissza kell adnunk az önbizalmát, újra magabiztosnak kell lennie. Ádám rendkívül elszánt, és meggyőződésem, hogy segíteni fog nekünk.

Ami Szalai számára a legfontosabb: egyelőre úgy tűnik, hogy biztos tagja a kezdő tizenegynek, rá épülhet a Hannover támadójátéka. A jól sikerült egymás közötti játék (4 gól, 2 kapufa) után a ma délutáni, Hertha elleni felkészülési meccsen Dárdai Pál csapata ellen bizonyíthat a törökországi edzőtáborban.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.