15°C
29°C

Gáspár névnapja

RETRO RÁDIÓ

Szalaiéknál nagyon nem stimmel valami

Szalaiéknál nagyon nem stimmel valami
vav
Szerző
vav
Létrehozva2015. 12. 19. 15:00
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a Ripost

Kiesõ helyen telel, a meccsei felét elvesztette a gazdag német klub. A mellõzött Szalai játékostársai mégis, a sokadik vereség után is szinte gyõztesként fényezték magukat. Menekülj innen, Ádám!

Hiába kapta össze a csapat védekezését, a „tűzoltónak” szerződtetett Huub Stevensszel is csak vergődik a Hoffenheim a német bajnokságban. A csilliárdos mecénása, Dietmar Hopp jóvoltából anyagilag jól eleresztett „Falusiak” már biztosan kieső helyen telelnek, legfeljebb az a kérdés, hogy tökutolsóként, vagy a Wolfsburggal meccselő Stuttgart megelőzi-e őket.

Ezek után nagy visszatetszést váltott ki, hogy a pénteki, Schalke elleni vereségük után a focisták nagyon is elégedettek voltak magukkal.

Nagyszerű volt a támadójátékunk, és a második félidőben mi voltunk itt a jobbik csapat.

"Nem érdemeltünk vereséget, de így megy ez, ha hátul kapaszkodsz" - mondta például Oliver Baumann kapus, de a középpályás Tobias Strobl is így nyilatkozott:

"Jól játszottunk, a félidő után mi nyomtunk. Egy BL-résztvevővel tudtuk fölvenni a versenyt. Ez felettébb biztató!”

A csapatkapitány, Sebastian Rudy is kiemelte, hogy „nagyon jó teljesítményt” nyújtottak, amire építhetnek a jövőben. Mindezt tehát 17-ből a 8. vereségük után, mindössze 13 ponttal a tarsolyukban!

Összehasonlításul: Dárdai Pál Herthája a vasárnapi, Mainz elleni meccsen 32-ig juthatnak az ősz végére.

A Hoffenheim magyar focistája, Szalai Ádám a jelek szerint végképp kiesett a holland tréner kegyeiből. Válogatott csatárunk legutóbb még novemberben volt tagja a meccskeretnek, akkor csereként bő tíz percet kapott – erre éppen az ő labdaeladása után egyenlített a hajrában a Mönchengladbach (3-3). Azóta Stevens nem is nevezi a bajnoki mérkőzésekre.

Minden jel arra mutat, hogy Szalainak szednie kell a sátorfáját, ha tavasszal játszani akar, és bekerülni Bernd Storck Európa-bajnokságra készülő csapatába.

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.