Létrehozva: 2015.12.05.

Dárdai megkapta végre, amire hónapok óta várt

Hatodik nekifutásra sikerült a Herthának, ami eddig ötször kudarccal végzõdött. Tehetõs BL-résztvevõ ellen tört meg a jég.

Idei 5 vereségét kivétel nélkül dobogóesélyes élcsapattól szenvedte el a Hertha, nem csoda, hogy Dárdai Pál valósággal sóvárgott már egy nagy skalpra. Megkaparintotta végre!

A német bajnokság meglepetéscsapata Berlinben, 42 ezer néző előtt 2-1-re legyőzte a Bajnokok Ligája-nyolcaddöntőért küzdő Bayer Leverkusent.

Az utóbbi években a Hertha mumusának számítottak a gyógyszergyáriak, a legutóbbi Leverkusen-verésből Dárdai 2009-ben még játékosként vette ki a részét. Most már edzőként tette hozzá a magáét: két nyári igazolása, Ibisevic és Darida hozták össze a gyors vezető gólt.

A vendégek rövidesen emberhátrányba is kerültek, a meccs harmadánál mégis egyenlített a korábbi Manchester United-sztár „Borsócska”, Javier Hernández. Sokáig úgy tűnt, hogy a létszámfölény jobban zavarja a Dárdai-csapatot, de negyedórával a szünet után Brooks egy rábólintott az első őszi szögletgóljukra, és a 2-1-es vezetésükre.

Õszi 8. győzelmével a Hertha megerősítette a helyét a Bundesliga élbolyában, megelőzve többek között a Schalkét és a Leverkusent is.

Idegesen reagált az új szerelméről szóló pletykákra T. Danny

Borzasztó felfedezés: megtalálták az első vámpírbaktériumokat, embervért esznek

life.hu

Heti horoszkóp 2024. április 15-21.: Az Oroszlán hullámvasúton utazik, a Szűznek önvizsgálatra van szüksége