Létrehozva: 2015.09.26.

Anyaként is helytáll a szexi fitneszmodell

Eredetileg csak nõiesebb, formásabb szeretett volna lenni Sónyák Szilvia, de végül karriert csinált az edzõteremben. Fitneszmodell lett belõle, az utóbbi hat évben számos versenyen ért el sikereket.

Eredetileg csak az volt a célja, hogy nőiesebb legyen, aztán karrier lett belőle. Sónyák Szilviában fel sem merült a fitneszmodellkedés, amikor először jelent meg az edzőteremben.

A %RIPOST%-nak elmondta, csupán az alakján szeretett volna javítani, de meglátták benne a tehetséget.

Serdülőként kézilabdáztam, aztán 16 éves koromtól semmit sem csináltam. Azonban 21 évesen baromi elégedetlen voltam az alakommal, szerettem volna formásabb, nőiesebb lenni.

Első versenyén azonnal sikert aratott

2009-ben edzőt keresett, mert jól akarta érezni magát a bőrében. Így akadt össze Németh Eszterrel, de akkor még nem sejtették, hogy a találkozás egy hosszútávú, sikeres sportkapcsolat kezdete lesz.

"Németh Eszter már akkor is versenyzőket készített fel. Õ ajánlotta, hogy készüljünk fel egy versenyre, mert jók az adottságaim. Nézzük meg hogy sikerül. Az első megmérettetésen, a Fitbalance-on második lettem. Ettől kezdve nem volt megállás, folyamatosan versenyeztem."

Óriási eredmény volt a második hely, hiszen Szilviának ez volt az első versenye.

"Tényleg nagy dolog volt, még a testalkatom sem volt annyira fejlett."

Amerikában is tarolt

Az azóta eltelt hat év alatt 10-15 versenyen vett részt, és egy amerikai fellépésére a legbüszkébb.

"A Fitparádén második helyen végeztem, és Dayana Cadeau-nak annyira tetszettem a színpadon, hogy meghívott az amerikai versenyére Fort Lauderdale-be, ahol megnyertem a kategóriám, és abszolút bajnok is lettem. Erre vagyok a legbüszkébb."

Fitneszmodell-karrierje során mindössze másfél évet hagyott ki, amikor terhes volt a kislányával.

"A kislányom születése után kevesebb időm jutott az edzésekre, de a családom rengeteget segített. Ma már könnyebb dolgom van, mert a kis hölgy másfél éves, bölcsibe jár."

Ma már minden a régi, Szilvi a szülés óta bombaformában van, jelenleg a magyar bajnokságra készül, ahol dobogós helyezést tűzött ki célul. Közben az edzői karrierje is beindult, vagyis a jövőt is megtervezte: az edzőteremben marad.

Brutális baleset Budapesten: két ember meghalt, a gyáva sofőr elmenekült

Budapesti luxusüzletrablás: újabb megdöbbentő fejlemények derültek ki - videó