Létrehozva: 2015.06.04.

Ez vicc: bírói baki miatt kaptunk ki a braziloktól a vb-n! - videók

Becsülettel küzdött, tisztességgel helytállt a magyar válogatott a Brazília elleni meccsen. A pályán azonban volt egy ember, aki nem szerette volna, hogy a magyar fiatalok legalább pontot szerezzenek.

Gyorsan vezetést szerzett a magyar U20-as válogatott a brazilok elleni csoportmeccsen. Mervó a 8. percben a kapus segítségével talált be.

A mieink a 16. percben emberhátrányba kerültek, Tamást második sárgával állították ki. Megjegyezhető: az első nem tűnt jogosnak, a második igen. A második játékrészben a brazilok gyorsan egyenlítettek:

A meccs további részében a szaúdi játékvezető mindent megtett, hogy helyzetbe hozza a brazilokat. Teljesítményére a koronát akkor tette fel, amikor a 85. percben kamutizenegyest fújt be a dél-amerikaiaknak. Így Brazília 2:1-re nyert.

A bíró finoman szólva sem mérte egyenlő mércével a két csapatot.

Kár érte, mert a magyar fiatalok tisztességgel küzdöttek. A magyar válogatott az első fordulóban Észak-Koreát páholta el, a végeredmény 5:1 lett. Az utolsó körben Nigéria ellen kell kiharcolni a továbbjutást.

Zelenszkij őrült üzenetben fenyegeti szövetségeseit

metropol.hu

Házasság első látásra: „Gáz!” – kiakadtak a rajongók Peti nyaralós fotója láttán

Gyorsforgalmi átadás-dömping: kedden újabb autóutat adnak át Magyarországon

Ronaldo és Messi őrületes csatát vívtak, amíg te aludtál

Paláver – Rost Andrea egyelőre megúszta: Magyar Péter arra utasította a világhírű énekest, hogy tempósabban énekeljen + videó

Leszámol a hangyákkal a lyukas alufóliabomba

astronet.hu

Heti szerelmi horoszkóp 2024. május 4-10.: a szerdai újholdnál megtalálhatjuk a közös nevezőt