
Orbán Viktor: Ezért mondjuk, hogy nem érdekünk az ukrán hadsereg erősítése a szomszédunkban
Orbán Viktor reagált a Magyarországot ért fenyegetésre.
Nagy port kavart a felvétel, amelyen Jevhen Karasz, az ukrán hadsereg Zelenszkij elnök által kitüntetett őrnagya, katonai invázióval fenyegette meg Magyarországot. Karasz a felvételen elmondta, hogy nem csak Oroszország az ellenségük. Ukrajna ellenségnek tekinti mindazon országokat, akik ellenségesen viselkednek velük szemben. Az elhangzottakra Orbán Viktor is reagált.

Mit fog Orbán csinálni? Ez a kis csahos? Most egyetlen 128-as dandár két perc alatt odaérhetne, ha Orbán hirtelen azt mondaná: KGB-ügynök vagyok, nézzétek, usánkában vagyok
- hallható a felvételen.
Orbán Viktor szerint az ukrán hadsereg vezetője megfenyegette Magyarországot. „Ezért mondjuk, hogy nem érdekünk az ukrán hadsereg erősítése a szomszédunkban. Se pénz, se fegyver!”.






