RETRO RÁDIÓ

Kubatov Gábor: A békéhez vezető út egy nehéz meccs!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2026. 02. 08. 10:48

Szombaton tartották az újabb Háborúellenes Gyűlést. A rendezvényen Kubatov Gábor elmondta, a magyaroknak nincs szüksége háborúra.

Február 7-én is folytatódott a Háborúellenes Gyűlések sorozata. Ez alkalommal Szombathely adott otthon ennek a rendezvénynek, ahol ismét összegyűltek azok az emberek, akik kiállnak a béke mellett. Köztük volt Kubatov Gábor is a Fidesz pártigazgatója, aki elmondta, azért fontosak ezek az események, mert meg kell mutatni a brüsszelieknek, hogy a magyar emberek nem háborúpártiak és békét akarnak. 

Kubatov Gábor
2026_01_10
Budapest
Kubatov Gábor: Eszünkben sincs a magyar emberek pénzét Ukrajnába vinni  Fotó: MW / -

Brüsszelből nagyon kevés szurkolónk van. Akik mondjuk mindannyian háborút akarnak. Kevesen vannak, akik el merik mondani a véleményüket, akik el merik mondani, hogy nem akarnak háborút. Itt van talán egy összefogás a csehekkel és a szlovákokkal

– mondta Kubatov Gábor, majd leszögezte, hogy mi nem akarjuk a mi embereink, a mi állampolgáraink pénzét elvinni Ukrajnába. Eszünkben sincs ilyen dolgot csinálni. 

Ez egy nagy meccs meg egy nehéz meccs, meg bátorság kell hozzá és az is egy jó érzés, hogy a miniszterelnöknek bátorságot adunk

– tette hozzá a pártigazgató a szombathelyi Háborúellenes Gyűlésen.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.