RETRO RÁDIÓ

Háborúellenes gyűlés: teltház!

WM
Szerző
WM
Létrehozva2025. 11. 15. 05:45
Frissítve2025. 11. 15. 07:40

Az első háborúellenes gyűlésen beszédet mond Orbán Viktor miniszterelnök is.

A Digitális Polgári Körök (DPK) első országos találkozójának óriási sikere után a szervezők úgy döntöttek, hogy az eseménnyel országjárásba kezdenek. Első állomásként Győrt jelölték meg, ahol - mint az már napokkal korábban kiderült - teltház lesz. Az első háborúellenes gyűlésen beszédet mond Orbán Viktor miniszterelnök és tiszteletét teszi több politikus, művész, sportoló és közismert ember is.

A háborúellenes gyűlések első állomása Győr Fotó:   / Mediaworks

Még több helyszínen, személyesen is összekapcsolják a hazájukért tenni akaró polgárokat 

– olvasható a szervezők ismertetőjében. A roadshow eseményein való részvétel ingyenes.

Az első találkozó november 15-én lesz Győrben, aztán 29-én Nyíregyházán, december 6-án Kecskeméten, 13-án Mohácson, 20-án Szegeden tartanak rendezvényt az országjárás keretében.

A Háborúellenes Gyűlés fellépői:

  • Orbán Viktor, Magyarország miniszterelnöke
  • Szijjártó Péter, külgazdasági és külügyminiszter
  • Rákay Philip, producer
  • Szabó Zsófi, színésznő, műsorvezető
  • Nagy Tímea, olimpiai bajnok párbajtőrvívó
  • Békés Márton, történész-politológus
  • Nacsa Olivér, humorista
  • Schmittné Makray Katalin, olimpiai ezüstérmes tornásznő
  • Nemcsák Károly, Jászai Mari-díjas színész

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.