RETRO RÁDIÓ

Orbán Viktor: Védjük meg, amit közösen elértünk!

Létrehozva2025. 10. 25. 07:23
Frissítve2025. 10. 25. 07:28

Fontos dologra hívta fel a figyelmet a kormányfő.

Orbán Viktor egy friss bejegyzést tett közzé a közösségi oldalán, amiben összefoglalta, hogy mik azok az intézkedések, amiket a kormány az elmúlt években bevezetett. Ám kiderült az is, hogy ezekben van egy közös, mégpedig az, hogy ezek egyike se tetszik Brüsszelnek.

Családi adókedvezmény, rezsicsökkentés, migránsmentes Magyarország, egykulcsos jövedelemadó, 13. havi nyugdíj, fix 3%-os otthonteremtési hitel, 9%-os társasági adó. Mi a közös bennük? Brüsszelnek egyik se tetszett, de mi mindet megcsináltuk. Felkészül: a két- és háromgyermekes anyák adómentessége. Jövőre nem babra megy a játék. Védjük meg, amit közösen elértünk!

- írja a miniszterelnök a Facebook-oldalán közzétett posztjában.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.