5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Orbán Viktor: Mindegy, hogy DK vagy Tisza, a gazdák ugyanazok!

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2025. 06. 15. 16:56

A miniszterelnök szerint tisztán kell látni ebben a kérdésben.

Menczer Tamás egy friss videóval jelentkezett a közösségi oldalán. A felvételen Orbán Viktorral beszélgetett a Harcosok Klubjában. A kormányfő kifejtette tisztán kell látnunk a hazai politikai színtéren.

20250529-_SSC1479
A kormányfő kifejtette tisztán kell látnunk a hazai politikai színtéren Fotó: MW

Mindegy, hogy a DK-ról vagy a Tisza Pártról beszélünk, valójában ugyanarról van szó, hiszen a "gazdáik" ugyanazok az emberek, a mögöttük álló erők ugyanazok: Brüsszel.

Nagyon komoly erők roppannak itt egymásnak, csapnak össze, egyik oldalon mi, a magyar hazafiak, nem becsülném alá magunkat, sok millió ember, a másik oldalon pedig Brüsszel. És azok a magyarok, akik Brüsszelt támogatják a saját nemzeti kormányukkal szemben. Mert a velünk szemben álló erőknek mindegy mi a nevük, DK-nak hívják, vagy Tiszának, Gyurcsány Ferencnek vagy Magyar Péternek ez teljesen mindegy,  mert a szembenálló erők változatlanok. Lehet új csapatot hirdetni, kicserélni a csapatzászlót, de az igazi erőforrás mögöttük az ugyanaz

- magyarázta a miniszterelnök, majd így folytatta:

„Itt arról szól a választás már nem első alkalommal, hogy Brüsszel alárendelt, a brüsszeli utasításokat végrehajtó bábkormánya legyen Magyarországnak, vagy nemzeti kormánya legyen. Ez általában is fontos kérdés, mert ezen múlik a 13. havi nyugdíj, amit Brüsszel mindig el akar venni. Ezen múlik, hogy meg tudjuk-e adóztatni a multikat meg a bankokat, mert ők ezt állandóan meg akarják nekünk tiltani. Ezen múlik a rezsicsökkentés, sok minden, ami húsbavágó kérdés a számunkra” - mondta a videóban Orbán Viktor.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.