Krausz Gábor
Magyar Péter hazaáruló: minél rosszabb az országnak, annál jobb neki.
Menczer Tamás legújabb videójában emlékeztetett: nemcsak hogy együttműködik a Tisza Párt az Európai Bizottsággal és Brüsszellel, hanem oly mértékben és annyira működik együtt, hogy Brüsszel azért zsarolja és támadja Magyarországot és a magyar kormányt, hogy a Tisza Pártot segítse.
Beidézték Kollár Kinga felháborító mondatait is: "Magyarként azt kell mondanom, hogy a jogállamisági eljárás nagyon hatékonynak bizonyult, mert megközelítőleg 21 milliárd eurót függesztettek fel. Ennek a pozitív oldala, hogy a magyar emberek romló életminősége erősítette az ellenzéket és emiatt én nagyon pozitív vagyok a ’26-os választásokkal kapcsolatban."
Menczer Tamás szerint a Tisza Párt pontosan ugyanolyan, mint a Momentum, a Gyurcsány-féle Demokratikus Koalíció és a korábbi és további balliberális elődök. "Külföldi és idegen érdekeket szolgál ki a hatalom és a pénz érdekében. Ezzel szemben a kormány és a kormánypártok a magyar emberek oldalán állnak, bennünket nem érdekel Weber, van der Leyen és Brüsszel véleménye egy dolog érdekel, a magyar érdek és a magyar emberek véleménye."