RETRO RÁDIÓ

Váratlan fordulatot vesz az időjárás: visszatér a havazás

KL
Szerző
KL
Létrehozva2025. 01. 19. 06:30

Ennek most sok gyerek örülhet. De vannak rossz híreink is.

Folytatódik az elmúlt napokban tapasztalható télies időjárás, így még koránt sem lélegezhetünk fel. Sőt, még havazhat is. Jöjjenek a részletek!

havazás
Többfelé előfordulhat hószállingózás Fotó: Kristin Vogt / Pexels 

A hét utolsó napján, vasárnap, január 19-én többnyire felhős, párás és helyenként ködös idő várható, amelyet zúzmara kísérhet. Elszórtan szitálás, ónos szitálás vagy hószállingózás is előfordulhat. A szél gyenge marad. Reggel -2, délután +2 fok körüli értékeket mérhetünk – derül ki a Köpönyeg legfrissebb előrejelzéséből.

Ez vár ránk a folytatásban

Hétfő, január 20.

Borult és helyenként ködös időre lehet számítani, zúzmarás területekkel. Szórványosan vegyes csapadék, például ónos szitálás vagy hószállingózás is kialakulhat. A szél továbbra is enyhe marad. Csak kevéssel alakul fagypont felett a hőmérséklet.

Kedd, január 21.

Felhős, nyirkos idő várható, helyenként kisebb, vegyes halmazállapotú csapadékkal. A légmozgás továbbra is gyenge marad. Alig változik a hőmérséklet, marad a fagypont körüli csúcs.

Szerda, január 22.

Változóan felhős, részben már napos időre van kilátás, néhol kisebb esővel, záporral. +4 fok körül változik a délutáni órák hőmérséklete.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.