RETRO RÁDIÓ

Magyar Péter ezúttal Dobrev Klárát sértegette: „Egészen ijesztő!” - Videó

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2024. 04. 30. 10:32
Frissítve2024. 04. 30. 10:42

Magyar Péter nyomdafestéket nem tűrő módon nyilatkozott a politikusról.

Molnár Csaba DK-s politikus hivatalos közösségi oldalára töltött fel egy videórészletet, amelyben Magyar Péter Szokolyán, a politológushallgatók táborában a következőképpen fejti ki véleményét Dobrev Kláráról, Gyurcsány Ferenc feleségéről, európai parlamenti képviselőről:

MAGYAR Péter
Magyar Péter / Fotó: Illyés Tibor

Dobrev Klára ilyen egészen ijesztő, de ha gyerek lennék, vagy gyerekem lenne, lehet nem tolnám ott babakocsival, nehogy megálljon a növésben”

– fogalmazott a politikus. 

Mindezt úgy, hogy ennek a POLIP-tábornak egyébként Gyurcsány Ferenc is vendége volt a hétvégén. Molnár Csaba szerint a fenti mondatok tökéletesen illeszkednek abba az „ízléstelen lejáratókampányba”, amelyet Magyar Péter indított Dobrev Klára ellen.

„Azon túl, hogy a mondat nagyon tágan kezeli a magyar nyelv kereteit, nem más, mint a Magyar Péter által Dobrev Klára ellen indított, ízléstelen lejáratókampány újabb eleme. Az első esetben lényegében lehülyézte Dobrev Klárát, most pedig a külsejére tett sértő megjegyzést a magát tisztes, konzervatív polgárnak beállító politikus” - fejtette ki véleményét a történtekkel kapcsolatban Molnár Csaba. 

Molnár Csaba videójára Magyar Péter is reagált egy kommentben, de mindössze megismételte önmagát, és annyit írt:  Mi nem fogjuk vizuálisan szennyezni a környezetet semmilyen plakáttal.

 

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.