RETRO RÁDIÓ

Magyarországi iskolában robbant az újabb gyermekmolesztálási ügy

B.
Szerző
B.
Létrehozva2024. 03. 09. 16:18

Szexuális visszaélés bűntettének gyanúja miatt indított büntetőeljárást egy Mátészalkán történt molesztálási ügyben a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Rendőr-főkapitányság - közölte az MTI megkeresésére a térségi rendőr-főkapitányság szombaton.

A rendőrség a nyomozás érdekeire hivatkozva bővebb tájékoztatást nem adott az ügyben.

Sajtóinformációk szerint a vármegyei rendőr-főkapitányság azért indított büntetőeljárást, mert a Mátészalkai Tankerületi Központ egyik gimnáziumának tanára molesztálhatta diákját. A pedagógus jogviszonyát március 1-jén rendkívüli felmentéssel megszüntették.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.