RETRO RÁDIÓ

Két részre szakad az ország, mutatjuk hol kell záporokra számítani

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2024. 02. 18. 06:30

A hőmérséklet már egyáltalán nem idézi a téli februárt.

Vasárnap reggel a pára- és ködfoltok feloszlását követően változóan felhős időre számíthatunk, több-kevesebb napsütéssel, de főleg egy összeáramlási zónában - nagyjából a Miskolc-Szeged vonal széles sávjában - lehetnek erősebben felhős körzetek is, helyenként záporral. Az északnyugati, északi szél nagy területen megélénkül, néhol megerősödik, a középső országrészben viszont gyenge marad a légmozgás. Kora délután 8, 14 fokot mérhetünk, északkeleten lesz a hidegebb - számolt be róla az Országos Meteorológiai Szolgálat.

Az ország keleti részében beborul és záporra is számíthatunk /Fotó: Pixabay

Hétfőn erősen felhős időre van kilátás, szórványosan záporesővel. Az északnyugati szél fokozatosan megerősödik. 10 fok körül alakul a délutáni órák hőmérséklete.

Kedden és szerdán gomolyfelhők mellett napsütés valószínű, inkább csak elszórtan alakul ki zápor. Mindkét nap élénk lesz az északnyugati szél. 10-12 fok körüli értékeket mérhetünk - árulta el a jövőheti előrejelzést a Köpönyeg.hu.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.