RETRO RÁDIÓ

Térképen mutatjuk, hogy hol fog ma esni a hó

L.A.
Szerző
L.A.
Létrehozva2023. 11. 27. 06:30

A napokban többször is eshet a hó.

Hétfőn nyugat, délnyugat felől megnövekszik a felhőzet, és elszórtan fordul elő csapadék, főleg a nap második felétől: délen eső, északon, északkeleten havas eső, hószállingózás. Reggel -2, délután +4 fok körüli értékeket mutathatnak a hőmérők - írja a Köpönyeg

Hétfő délutántól, estétől várható leginkább csapadék / Fotó: met.hu

Kedden borult idő valószínű sokfelé csapadékkal: nagyrészt eső várható, de az Északi-középhegység környezetében és északkeleten havas eső, havazás is lehet. Eleinte a DK-i, majd az ÉNy-i szél erősödik meg. -1 és +6 fok között változik a hőmérséklet.

Szerdán eleinte még előfordul havas eső, hószállingózás, majd az erős szél hatására csökken a felhőzet, és felhőátvonulások lesznek. Reggel északkeleten kemény fagy lehet (-10 fok körül), de máshol is dermesztő idő ígérkezik. Délután fagypont körüli hideg lesz.

Csütörtökön a napos reggel után fokozatosan megnövekszik a felhőzet, de estig még nem alakul ki csapadék. Reggel -12 és -1, délután -1 és +7 fok valószínű.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.