RETRO RÁDIÓ

Három részre szakad az ország: zivatar miatt adtak ki riasztást

L.A.
Szerző
L.A.
Létrehozva2023. 10. 20. 18:00

Jobb, ha az esernyőt magaddal viszed!

Szombaton erősen felhős, borult lesz az ég, többfelé várható eső, zápor, néhol zivatar is. A délnyugati szél még gyakran lesz élénk. 22 fok körüli értékeket mérhetünk. Az Országos Meteorológiai Szolgálat honlapja szerint a zivatarok miatt erre a napra figyelmeztető előrejelzést adtak ki több vármegyére, ami három részre osztja az országot:

Fotó: met.hu

Vasárnap reggelre sűrű ködfoltok képződnek. Ezek feloszlása után változóan felhős időre van kilátás, délnyugat felől elszórt záporokkal. 19-24 fok valószínű – írja a Köpönyeg.

Hétfőn fátyolfelhők szűrik a többórás napsütést, csapadék nem várható. Kellemes kora őszies idő lesz 20-21 fokos maximumokkal.

Kedden változóan, majd erősen felhős lesz az ég, de estig komoly csapadék nem alakul ki. Marad a 21 fok körüli csúcsérték.

 

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.