RETRO RÁDIÓ

Tüzes pokollá változtatott egy házat a villámlás Balatonfüreden - Megrázó fotók!

K.B.
Szerző
K.B.
Létrehozva2023. 07. 25. 15:20
Frissítve2023. 07. 25. 15:20

Kedd reggel kapott lángra egy család otthona a településen.

Szomorú hírek érkeztek a Balaton egyik legfelkapottabb városából. Egy helyi családi ház ugyanis szinte hamuvá égett, miután a vihar egyik villámlása belecsapott a házba. A 65 négyzetméteres nádfedelű otthon kigyulladt, a tetőtere kiégett, a tetőszerkezete pedig teljesen megsemmisült - számolt be róla a Balatonfüredi önkormányzat.

tűz
A tűz a teljes felsőemeletet megsemmisítette /Fotó: illusztráció 

Bár a földszinti rész nem égett ki teljesen, és sikerült megmenteni, mégis komoly károk keletkeztek ott is. Szinte lakhatatlanná vált a családi ház. A helyszínre kedd délelőtt 5 tűzoltóautó is érkezett, Füredről és Veszprémből is jöttek lánglovagok, a tűz megfékezésére. 

A helyszínen készült durva fotókat itt tudjátok megtekinteni:

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.