RETRO RÁDIÓ

Lovasberényi halálos baleset: „Esélye sem volt a Bátyámnak, csak abban bízunk, hogy fájdalommentesen ment el”

Létrehozva2023. 06. 12. 16:06

Frontálisan karambolozott két autó szombaton Lovasberénynél. Az egyik sofőr a helyszínen belehalt a sérüléseibe.

Frontálisan karambolozott két autó szombaton kora délután Lovasberény és Vereb között. Az autók egyelőre tisztázatlan okokból ütköztek össze, a becsapódás után mindkét sofőr beszorult autójába. Az egyik vezető a helyszínen életét vesztette, a másik sofőrt életveszélyes sérülésekkel szállították kórházba, szerencsére mindketten egyedül utaztak autójukban. A sok halálos áldozattal járó fekete hétvége egyi megrázó esete volt a lovasberényi halálos baleset.

Lovasberényi halálos baleset
Lovasberényi halálos baleset: az egyik sofőr a helyszínen életét vesztette. Fotó: police.hu

A lovasberényi halálos baleset sokkolta az ismerősöket. A 48 éves verebi férfit családja gyászolja. Testvére, Péter azt írta, a család abban reménykedik, hogy a férfi nem szenvedett halála előtt. 

Mindkét autó a felismerhetetlenségig roncsolódott. Fotó: police.hu

"Édesapa, nagyon hiányzol! Bárcsak, bárcsak itt lennél" - írta a férfi fia. „Esélye sem volt a Bátyámnak. Csak abban bízunk, hogy fájdalommentesen ment el” – írta.

 „Drága öcsém mai nap hirtelen szakítottak el tőlünk. De a szívünkben örökké élsz. Soha nem feledünk” – írta a férfi egy másik testvére. 

Ég veled édesapa, legyen neked könnyű a föld

 – írta a férfi lánya megrendülten. „Felfoghatatlan, ami történt” – tette hozzá.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.