
Orbán Viktor együttérzését fejezte ki a rendőrgyilkosság áldozatának hozzátartozói felé
Itt állíthatja be, hogy a Google keresőben elsők között legyen a RipostA miniszterelnök együttérzését fejezte ki a gyászoló család hozzátartozóinak.
Orbán Viktor együttérzését fejezte ki a Budapesten csütörtökön este meggyilkolt rendőr hozzátartozói felé.

A miniszterelnök szerint látszik, hogy a rendőri munka veszélyes munka, de mivel igen ritka a rendőrgyilkossággal végződő, újbudaihoz hasonló eset, a rendfenntartók jól végzik a munkájukat. Ez azt jelenti, hogy az életünk biztonságos, amit meg kell becsülni - fűzte hozzá.
A miniszterelnök a közösségi oldalán is megemlékezett az elhunyt rendőrről.
Őszinte részvétem az elhunyt rendőr családjának. Meg kell becsülni a rendőreinket!
- írta Facebook-bejegyzésében a kormányfő.






