RETRO RÁDIÓ

Életveszélyes helyzetbe keveredett egy férfi Alsóörsnél, utolsó erejével telefonált egyet

Életveszélyes helyzetbe keveredett egy férfi Alsóörsnél, utolsó erejével telefonált egyet
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 09. 13. 18:50

Az utolsó pillanatban érkezett a segítség.

Vasárnap este 10 után hívta a balatoni segélyhívót egy férfi, hogy Alsóörsnél nagy bajba keveredett. Mint mondta: csónakjából a vízbe esett, abba kapaszkodik, de nem tudja már sokáig tartani magát.

A vízirendészek parancsnoka, Dominek Jácint őrnagy, aki szolgálaton kívül volt, és a közelben lakott, gyorsan kölcsönkért egy hajót és azonnal a helyszínre sietett – olvasható a rendőrség Facebook-oldalán.

A rossz látási viszonyok miatt még így is fél óra volt, amíg rátalált a bajba jutott emberre. A férfi már kihűlt, az utolsó pillanatban érkezett a segítség!

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.