RETRO RÁDIÓ

Ezt a kegyetlen hőséget nehéz lesz túlélni, mutatjuk a részleteket

Heat,,Thermometer,Shows,The,Temperature,Is,Hot,In,The,Sky,
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 07. 13. 06:10

A héten országszerte visszatér a hőség. Helyenként akár 38 fokig is felcsúszhat a hőmérő higanyszála. Mutatjuk a keddi időjárást!

Kedden visszatér a hőség! Túlnyomóan napos időre készülhetünk, zápor, zivatar csak elvétve egy-egy helyen fordulhat elő északon, északkeleten. Többfelé élénk, nyugaton, északnyugaton erős lehet a délies szél. Délutánra 31 és 38 fok közé melegedhet a levegő – írja az Időkép.

Fotó: Shutterstock

Szerdán már gyakrabban zavarhatják gomolyfelhők a napsütést, és elszórt záporok, zivatarok kialakulhatnak. Élénk, erős lesz a déli-délkeleti szél. Délután 31-38 fok valószínű.

Csütörtökön a túlnyomóan napos idő mellett csak helyenként alakulhat ki egy-egy zápor, zivatar. Keleten élénk, néhol erős lehet a légmozgás. A maximumok 29-35 fok között valószínűek.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.