RETRO RÁDIÓ

Leszúrhatta az 5 gyermekes anyát az élettársa, mindent elmondott a törteli asszony

Leszúrhatta az 5 gyermekes anyát az élettársa, mindent elmondott a törteli asszony
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 02. 26. 09:10

Élettársak közötti féltékenységi jelenet zárult sérüléssel egy törteli házban. A ceglédi rendőrök egy órán belül előállították a gyanúsítottat, miután az orvostól tudomást szereztek a történtekről.

A pár február 22-én vitatkozni kezdett, majd ez addig fajult, hogy az asszony megsérült. A sebész, akihez került, bejelentette az esetet, ugyanis úgy sejtette, a 23 éves nőre valószínűleg élettársa támadt rá egy késsel.

Ez a kés szúrta meg az asszonyt (Fotó: police.hu)

A rendőrök egy órán belül elfogták, előállították a 31 éves férfit, miközben a tett helyszínén bűnügyi technikusok kezdtek nyomok után kutatni és a már kihallgatható áldozatot is kikérdezték. A részletekre nem egyformán emlékezett a két fél. Abban mindketten egyetértettek, hogy féltékenység miatt kezdődött vitájuk, ám arról már máshogy vélekedtek, ki kire volt féltékeny: a nő szerint a férfi, a férfi szerint a nő.

A kukából került elő a kés (Fotó: police.hu)

A nő szerint öt gyermekének apja kezdte a vitát, ami elfajult, erősebb és nagyobb darab párja fenyegetően indult felé, mire védekezésül felkapott egy kést. Élettársa ráfogott a kést tartó kezére, majd lökdösődtek és eközben sebesült meg, de arra nem emlékezett, pontosan hogyan. Fájni kezdett az oldala, elájult, majd arra eszmélt, egyik ismerőse törölközőt szorít sebesülésére. Ezzel szemben a férfi állítja, párja közelében sem volt, amikor kitört rajta a féltékenység, kiabálni kezdett, és egy késsel hadonászva öngyilkossággal fenyegetőzött. Háttal állt neki, amikor sikoltást hallott, majd azt látta, a nő a konyhapadlón fekszik. Ő nem tett vele semmit, szerinte megcsúszott és beleállt a kés, vagy beváltva fenyegetését megszúrta magát.

Eljárás indult a férfi ellen (Fotó: police.hu)

A nyomozás adatai az áldozat verzióját támasztják alá, a helyszíni szemle alkalmával egy kukába rejtve megtalálták az elkövetés lemosott, letörölgetett eszközét, és a seb leszorításához használt, vérrel szennyezett törölközőt. A bűnügyi helyszínelők speciális vérkereső és azonosító anyagukkal előcsalogatták a késen elsőre, szabad szemmel nem látható nyomokat.

Az azóta letartóztatott 31 éves férfi ellen súlyos testi sértés kísérletének megalapozott gyanúja miatt folytatnak eljárást.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.