RETRO RÁDIÓ

Éveket öregedett a védőoltás után a magyar orvos

Éveket öregedett a védőoltás után a magyar orvos
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2021. 02. 03. 16:00

Egy oltásellenes kommentre érkezett az előtte/utána fotót tartalmazó ironikus válasz.

Miután megkapta a védőoltást, éveket öregedett – bizonyítékul pedig megmutatott magáról egy előtte és egy utána fotót dr. Novák Hunor. A médiában rendszeresen nyilatkozó gyermekorvos azért készítette el és osztotta meg az egy alkalmazással megöregített arcképét, hogy fanyar humorral reagáljon egy oltásellenes kommentre.

Novák doktor örömmel számolt be arról, hogy megkapta a koronavírus elleni védőoltást. Erre érkezett az alábbi hozzászólás:

„Tiszta szívemből sajnálom, nagyon fiatal vagy.”

Több se kellett a gyermekorvosnak, aki videóban reagált, mint mondja, „Erika részvétnyilvánítására”.

„Azért annyira már nem vagyok fiatal. Mutatok egy képet oltás előtt és után.”

Íme a doki jól ismert portréja:

Dr. Novák Hunor (Fotó: YouTube)

S így néz ki az applikációval manipulált fotója:

Dr. Novák Hunor applikációval időssé varázsolt portréja (Fotó: YouTube)

S hogy mit gondol valójában dr. Novák Hunor gyermekorvos a koronavírus elleni vakcináról?

„Az oltás biztonságos és hatékony. Szakemberként nagyon örülök, hogy megkaphattam.”

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.