RETRO RÁDIÓ

Letartóztatták a vírustagadó Gődény Györgyöt

Letartóztatták a vírustagadó Gődény Györgyöt
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 12. 11. 11:11

Őrizetbe vette a Nemzeti Nyomozó Iroda Gődény Györgyöt, egy, a Gődény Facebook-oldalára kirakott poszt alapján.

Állítólag Gődény Melinda írta a posztot, miszerint hajnalban érkeztek ki hozzájuk a Nemzeti Nyomozó Iroda emberei. Házkutatást tartottak, lefoglaltak vagyontárgyakat és őrizetbe vették Gődény Györgyöt.

Fotó: Tv2

„Hajnalban megszálltak bennünket, majd házkutatás és lefoglalás után Gyurit elvitték„ – fogalmazott Melinda.

Gődény az ország legismertebb vírustagadója, aki rendszeresen lázítja a hozzá hasonlóan tévesen gondolkodókat, sokak életét veszélytetve ezzel. Legutóbb csütörtök este buzdította arra a híveit, hogy kürtökkel, sípokkal tüntessenek a járványügyi intézkedések ellen.

A rendőrség hivatalos oldalain egyelőre még nem erősítették meg Gődény őrizetbe vételének hírét.

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.