RETRO RÁDIÓ

Borzalmas fotók érkeztek a budapesti vonatbalesetről

Borzalmas fotók érkeztek a budapesti vonatbalesetről
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 10. 07. 11:15

Összeütközött két vonat Budapesten, két vagon ki is siklott.

Keddről szerdára virradó éjszaka fél 1-kor az Összekötő vasúti híd és Ferencváros állomás közötti pályaszakaszon egy tehervonat az előtte álló tehervonatnak ütközött.

A balesetben személyi sérülés nem történt, két teherkocsi kisiklott. Mindkét tehervonatot magántársaság közlekedtette – adta hírül a Mávinform közleménye.

A műszaki mentés miatt várhatóan szerda estig ideiglenes közlekedési rendet vezetnek be. A pécsi vonal InterCity vonatai, a hegyeshalmi vonal távolsági vonatai, az S36-os és G43-as elővárosi járatok fővárosi végállomása Kőbánya-Kispest helyett Budapest-Kelenföld állomáson van. Kelenföld állomáson ezek a vonatok az 1. és a 2. vágányról indulnak.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.