RETRO RÁDIÓ

Sokkoló: brutálisan megkínozta párját a tokodi férfi, mert nem ízlett neki a vacsora

Sokkoló: brutálisan megkínozta párját a tokodi férfi, mert nem ízlett neki a vacsora
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 08. 25. 13:40

Szörnyű kínokat kellett a nőnek átélnie bántalmazó párja miatt.

A vádirat szerint a férfi ittas állapotban rendszeresen veszekedett élettársával és szidalmazta őt, illetve azzal fenyegette, hogy elvágja a torkát. 2018-ban négyszer bántalmazta élettársát, akit szeptember 1-én tokodi otthonukban gumibottal vert meg, majd a földre zuhant nőt meg is rugdosta. Közel egy hónap múlva nem volt elégedett a vacsorával, ezért a nőt az ágyra szorította, és az ujjait feszegette, továbbá azzal fenyegette meg, hogy elvágja a nyakát, ha feljelentést tesz. Az asszonynak ekkor bal kézcsont törése lett.

Fotó: 123rf

A férfi néhány héttel ezután azért veszekedett élettársával, mert mire hazaért, nem volt otthon elég alkohol. Ekkor a férfi felpofozta a nőt, aki félelmében a konyhaasztal alá bújt. Később a férfi egy ajtólapot csapott rá az asszonyra, aki az udvarra is követte a férfit, hogy kibékítse, azonban a férfi egy halkiemelő háló nyelével fejbe verte.

Az ügyészség a vádiratban arra tett indítványt, hogy az Esztergomi Járásbíróság a férfit börtönbüntetésre és közügyektől eltiltásra ítélje – írja az Ügyészség.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.