RETRO RÁDIÓ

Felcsillant a remény: itt láthatták Vitéz Barbarát

Felcsillant a remény: itt láthatták Vitéz Barbarát
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 08. 18. 19:20

Elképesztő információkat kapott a Ripost.

Hihetetlen híreket kapott a Ripost szerkesztősége: hétfőn Budapesten láthatták a 4 éve eltűnt Vitéz Barbarát.

Így nézett ki Vitéz Barbara a 4 évvel ezelőtti eltűnésekor
Fotó: Facebook

Ahogy arról lapunk beszámolt, Barbara 2016. november 25-én egy szülinapi buli után, harmadmagával egy zentai hídon volt, ahonnan 16 évesen a Tiszába esett. Akkor azt feltételezték, hogy meghalt.

A szülők barátja azonban a Ripostnak most elmesélte: a családnak több bizonyítéka is van arról, hogy a lány él. 2018-ban fotókat kaptak egy magyarországi szórakozóhelyről, ahol többen is látták a lányt. A felvételek homályosak voltak ugyan, de egy ott talált barna hajgumin kimutatták a lány DNS‑ét.

2019-ben is több szemtanú állította, hogy Barbara a Tolna megyei Vadászkastély konyháján dolgozott.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.