RETRO RÁDIÓ

Itt az előrejelzés: a viharos szél mellé hózápor zúdulhat a nyakunkba

Itt az előrejelzés: a viharos szél mellé hózápor zúdulhat a nyakunkba
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2020. 02. 27. 03:30

A következő napokban marad a borús, csapadékos idő és a levegő is tovább hűl.

Csütörtökön változékony időre számíthatunk gyakran erősen felhős éggel, futó záporokkal, hózáporokkal. Eleinte az északnyugati, estétől a délnyugati szél fokozódik viharossá. A délutáni órák hőmérséklete 5 és 10 fok között változik.

Képünk csak illusztráció.

Az Országos Meteorológiai Szolgálat csütörtökre elsőfokú riasztást adott ki széllökés miatt Fejér és Veszprém megyére.

Péntek reggelig erősen felhős lesz az ég, majd a sokfelé viharos (néhol erősen viharos) szél hatására csökken a felhőzet, és kisüt a nap. Hajnalban elszórtan eshet az eső, északkeleten a havas eső. Marad az 5-10 fokos maximum.

Szombat délelőtt még lehet napsütés, majd erősen megnövekszik a felhőzet, de eső, zápor inkább csak a nyugati területeken fordul elő az esti óráktól. Reggel 0, délután 10 fok körüli értékeket mérhetünk – írja a Köpönyeg.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.