5°C
9°C

Miklós névnapja

RETRO RÁDIÓ

Megfojtotta élettársát: saját magát buktatta le Éva gyilkosa

Megfojtotta élettársát: saját magát buktatta le Éva gyilkosa
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 12. 05. 11:20

Hónapokig eljátszotta, mintha ártatlan lenne. De egy rossz döntése miatt lebukott.

Hónapokig mesterien eljátszotta az aggódó társat, és ha a kihallgatásán nem hoz meg egy számára értelmetlen döntést, lehet, hogy máig sem találták volna meg a hétgyermekes albertirsai családanya elásott holttestét. P. Zoltán azután ismerte be szörnyű tettét, hogy a hazugságvizsgálaton – amihez nem is lett volna köteles hozzájárulni – megbukott.

Ahogy arról a Ripost is beszámolt: az 54 éves férfi még augusztus 10-én egy vita után fojtotta meg egy zsineggel, majd ásta el a szomszédos ház pincéjében a vele szakítani próbáló szerelmét. A nyomozás során a zsaruknak bizonyossá vált, hogy a férfi tudhat valamit, esetleg ő tüntethette el a nőt, ezért november végén tanúként kihallgatták. Eleinte mindent tagadott.

„Védencem a poligráfos vizsgálathoz hozzájárult, ami egyértelműen jelezte, hogy a rendőröknek adott válaszai megtévesztőek. Ezután már beismerte a bűncselekmény elkövetését, de annak szándékosságát tagadta” – nyilatkozta a Borsnak a férfi kirendelt védője, dr. Czibor Zsuzsanna.Döntését azzal magyarázta, hogy a történtek már borzasztóan nyomasztották, testileg és lelkileg is megviselte az elmúlt időszak, s egyébként is azt tervezte, hogy előáll az igazsággal” – tette hozzá az ügyvéd.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.