
TV2 Tények - Ezek voltak a nap legfontosabb hírei
POLITIK TV2 Tények - Ezek voltak a nap legfontosabb hírei Nincs sok idõd, de kíváncsi vagy a nap legfontosabb történéseire? Összeszedtük egyetlen cikkben, mi történt itthon és a világban, a TV2 Tények segítségével.
CSECSEMÕJÉVEL EGYÜTT HALT MEG AZ APA
Csecsemőjével együtt halt meg egy apuka, amikor autójuk összeütközött egy kamionnal Szerencs közelében. A lengyel család Szerencs felé tartott, amikor áttértek a másik sávba, majd karamboloztak a kamionnal. Úgy tudjuk, a kocsit vezető férfi elaludhatott vezetés közben. Õt és két hónapos kisfiát próbálták újraéleszteni, de nem sikerült. Az anyát mentőhelikopterrel vitték kórházba.
Szíven szúrta volt barátnőjét, a lány anyját pedig életveszélyesen megkéselte egy 17 éves fiú a 11. kerületben. Házi őrizetből szökött meg, levágta magáról a nyomkövetőt, ezután ment el hozzájuk. A fiatalok pár nappal ezelőtt szakítottak, valószínűleg ezt nem tudta feldolgozni Krisztofer, aki a vérengzés után saját magát is megszúrta.
Elmenekült otthonából az a balotaszállási nő, aki az autójához kötötte kutyáját és így húzta őt végig a faluban kilométereken át. A kutya megijedt a vihartól és elmenekült a tanyáról, az asszony pedig így akarta megbüntetni. A szomszédok szerint azóta több idegen is megfordult a tanyán, a nőt keresték. Többen a halálát kívánják, és szeretnék, ha példás büntetést kapna az állatkínzásért.
SZÁGULDÓ AUTÓ TETEJÉN SZÁNKÓZOTT
Egy autó tetejére erősített szánkóval száguldoztak fiatalok Budapesten. Az esetről videó is készült. Az egyik férfi kimászott a jobb első ülésről az ablakon, majd felmászott az autó tetejére erősített szánkóra. Azt mondta, semmi céljuk nem volt ezzel: csak járják a várost és az emberek reakcióin röhögnek. A szakemberek szerint ez a mutatvány életveszélyes és ráadásul súlyos közlekedési szabálysértés is.






