5°C
14°C

Szaniszló, Leó névnapja

RETRO RÁDIÓ

Döbbenetes, amit a Baranya megyei vágóhídon találtak - videó

Döbbenetes, amit a Baranya megyei vágóhídon találtak - videó
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2019. 05. 06. 16:50

Gusztustalan videót tett közzé a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih) a honlapján. Undorító állapotok uralkodtak egy Baranya megyei vágóhídon. Hatalmas mocskot, rendetlenséget, de még egy mumifikálódott békát is találtak.

Hajmeresztő videót tett közzé honlapján a Nemzeti Élelmiszerlánc-biztonsági Hivatal (Nébih). A közleményük szerint a Baranya megyei Vékényen található vágóhídon elképesztő állapotokat tapasztaltak, ezért a Zengő völgye Bt. által üzemeltetett húsfeldolgozó működését felfüggesztették. 

A vágóhídon nem csak a mintegy 28,5 tonna hús jelölésével, lejárati dátumával és minőségével volt gond, hanem maga a feldolgozó is kritikán aluli állapotban volt. A padló mocskos volt és az eszközöket sem fertőtlenítették. Illetve az egyik dolgozói wc-ben egy béka mumifikálódott tetemét is megtalálták.

Bár a húsfeldolgozóban orvosolták az említett problémákat, ettől függetlenül milliós nagyságrendű bírság várható az ügyben.

 


    
  

Ripost hírek
Országgyűlési választás2026. április 12. Minden hír a választásról

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.