RETRO RÁDIÓ

Visszahívták! Mi lehet a baj a Tescóban a Riska tejjel?

Visszahívták! Mi lehet a baj a Tescóban a Riska tejjel?
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 04. 17. 22:30

Biztonsági okok miatt visszahívta üzleteibõl a Tesco a július végi lejáratú, 1,5%-os Riska UHT tejet.

„Biztonsági okok” miatt visszahívta üzleteiből a Tesco a július végi lejáratú, 1,5%-os Riska UHT tejet.

Az Alföldi Tej Kft. azon termékei hibásak, amelyeknek a lejárati ideje 2018. 07.28. Aki ilyet vett az utóbbi időben,

vigye vissza bármelyik üzletbe,

blokk nélkül is visszaveszik a vevőszolgálatokon – közölte az áruházlánc.

A visszahívás csak a 1,5%-os, és csak a július végi lejáratú termékeket érinti.

A %Ripost% utánanézett, és ilyen dátumú tej tényleg nem kapható már a Tescókban, viszont korábbi és későbbi dátumú igen.

A Tesco nem részletezte a visszahívás okát,

- A CBA és Príma hálózat boltjaiban kapható Riska tartós tejet nem érinti a  termékvisszahívás - tudtuk meg Fodor Attilától. A CBA kommunikációs  igazgatója azt is közölte: „A termékek biztonsága elsődleges számunkra, így azonnal információt kértünk a gyártótól, aki arról tájékoztatott bennünket, hogy a hálózatunkba nem került a szóban forgó termékből.”

A G-Roby üzletekben is kaphatók Riska tejek, de az ő termékeiket sem érinti a visszahívás.

 

 

 

 

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.