RETRO RÁDIÓ

Megérkezett az első fotó a félárva hajdúszoboszlói hármas ikrekről

Megérkezett az első fotó a félárva hajdúszoboszlói hármas ikrekről
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2018. 03. 02. 21:40

Az ikrek decemberben születtek Hajdúszoboszlón, de édesanyjuk a szülés során életét vesztette.

Ahogy arról a %Ripost% is beszámolt korábban, decemberben meghalt egy édesanya Hajdúszoboszlón, miután életet adott három babájának. A Tündérkör Alapítvány karolta fel a családot, most pedig megmutatták a kicsiket. 

"És itt vannak ők, a NEMZET HÁRMASIKREI, ahogy ígértük" - írták Facebook oldalukra.

Mira, Léna és Milán jól vannak. Még csak pár hete kerültek ki a kórházból, de súlyuk a normálisnak megfelelően gyarapszik. Nemrégen felvették a kötelező oltások egyikét is. Nevelésükben, gondozásukban hatalmas szerepet játszik mindkét család, hiszen felváltva segítenek Tamásnak, az édesapának.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.