RETRO RÁDIÓ

Rettenetes dolgot tett a nyugdíjas: Babájával együtt gázolta el Orsolyát

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 09. 15. 09:40

Három hónapos babáját ölelve, zöld lámpánál lépett az úttestre Orsolya, ám az anyukát elgázolta egy idõs asszony.

A XII. kerületi Csaba és Maros utca kereszteződésénél az újdonsült édesanyát, Orsolyát – ölében a három és fél hónapos csecsemőjével – a bevásárlás után gázolták el a zebrán. A balesetben mindketten súlyosan megsérültek.

A Bors információi szerint az autósnak és az édesanyának is zöld jelzése volt, amikor meg­történt a baj. A piros Suzukit vezető, 63 éves Zs.-né Erika előbb átengedte a gyalogosokat, az utánuk kilépő anyukát nem vette észre, ezért elgázolta Orsolyát.

Az édesanya a földre érkezés pillanatáig szorította magához gyermekét, majd maga mögé tette. Egy szemtanú azt mondta a Borsnak, hogy a kocsiból először úgy látták, hogy a kisfiú már nem is él, ezért a fia egyből kipattant a kocsiból, hogy újraélessze. Az anyukának szanaszét voltak törve és természetellenes irányban álltak a kezei, a feje pedig vérzett. A fájdalomtól és a pániktól megállás nélkül kiabált.

"Még most is hallom, ahogy kiabál: meghalt a kisbabám, meghalt a kisbabám" – emlékezett vissza a Borsnak a szemtanú.

Mire a tettre kész fiatal odaért, addigra a közelben lévő autókból is ugráltak ki az embe­rek, akik között szerencsére több orvos is volt.

A gázoló nem ivott alkoholt és be is volt kötve. A baleset után a rendőrök előállították és kihallgatták.

 

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.