RETRO RÁDIÓ

Hirtelen csapott le a villám a szabadstrandon: két nő esett össze

Hirtelen csapott le a villám a szabadstrandon: két nő esett össze
Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 07. 24. 07:00

Épp hogy gyülekezetek a felhõk a csongrádi Körös-toroknál, amikor hirtelen hatalmas robajjal lecsapott a villám.

Újra kellett éleszteni azt a két nőt Csongrádon, akikbe villám csapott bele a Körös-toroki szabadstrandon.

A Szentesi Mozaik internetes hírportál információi szerint felhők gyülekeztek az égen, majd egy óriási dörgés mellett villám csapott le, és eltalálta a két nőt. Az asszonyok épp  a gyerekek játékait szedték össze. A baleset áldozatai súlyos sérüléseket szenvedtek, egyikük életéért 40 percet küzdöttek, mire sikerült stabilizálni az állapotát.

Az egyik sérült újraélesztését egy szabadnapos makói orvos kezdte el, míg a másik sérültét egy szintén szabadnapos tűzoltó. Mindkét nő égési sérüléseket szerzett, de sikerült stabilizálni állapotukat, ezután pedig kórházba vitték őket - írja a Blikk.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.