RETRO RÁDIÓ

Szörnyű helyzetben találtak rá az idős férfira Jászapátiban

Ripost
Szerző
Ripost
Létrehozva2017. 05. 03. 10:53

Az idõs férfi felesége kért segítséget, mert sehol sem találta a férjét.

Egy Jászapátiban élő asszony kérte a rendőrök segítségét, mivel elektromos kerekesszékkel közlekedő férje nem ment haza, és sehol sem találta.

A Jászapáti Rendőrőrs rendőrei, valamint a helyi közterület-felügyelő és a helyi polgárőrök - több csoportban - azonnal az eltűnt férfi keresésére indultak.

A rendőrök találtak egy férfit, aki reggel vonattal érkezett Jászapátira, és a vasúti sínek mellett haladó földúton látott egy elektromos háromkerekűt, valamint egy idős férfit.

A rendőrök a helyi polgármesteri hivatal terepjárójával azonnal a megadott helyszínre siettek. Jászapáti és Jászdózsa között megtalálták a sár fogságába ragadt járművet, azonban a férfit tovább kellett keresniük. Végül pár kilométerre az elektromos kiskocsitól, a földút mellett, a fűben fekve találták meg a 95 éves férfit.

Azonnal orvoshoz vitték, majd egészségügyi vizsgálatát és ellátását követően otthonába szállították és átadták aggódó feleségének.

Ripost hírek

Portfóliónk minőségi tartalmat jelent minden olvasó számára. Egyedülálló elérést, országos lefedettséget és változatos megjelenési lehetőséget biztosít. Folyamatosan keressük az új irányokat és fejlődési lehetőségeket. Ez jövőnk záloga.